Команда

ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ

Валерія Верведа. Керівник проекту. Економіст за фахом, активній суспільний діяч, хобі –  пізнання культури у широкому її сенсі.  Полюбляє Одесу, цінує Україну.  Бачить фестиваль як значну культурну подію, за допомогою якої можна наблизитися до вирішення проблем спілкування з оточуючим середовищем.


Лариса Метанчук. Координатор з мiжнародної співпраці.
Спецiалiст з менеджменту органiзацiй, випускниця Одеського нацiонального унiверситету iм. I.I.Мечникова. Активний член спiльноти ECCE HOMO й вболiвальник за стале життя. Рада навчатись і пiдтримувати тих, хто бажає пiзнати нове, насолоджуючись кожним днем.

Павло Гриценко. Інтернет PR менеджер проекту, координатор волонтерів та голова оргкомітету. За фахом морський інженер, прибічник здорового способу життя та культурного розвитку. Один з засновників громадської організації «ЕКЦЕ ХОМО», член команди організаторів краєзнавчої гри «FOOTQUEST». Хобі – квест (засновник команди KULTURAMANIA) та різноманітна творчість.

Олександра Дзюба. Координатор роботи з волонтерами, модератор дискусій. Вважає, що тільки спільна, організована та наполеглива праця багатьох людей приведе до успішного результату – гармонії з природою.

 

ВОЛОНТЕРИ ФЕСТИВАЛЮ

Алексей Янов. Социолог. Специалист по всесторонней поддержке.

x_142eee9b

Марина Покалюк

Photo-0032

Олександр Яковенко. IT-підтримка.


Advertisements
%d блогерам подобається це: